Update tijdelijke huisvesting Campus

In november 2022 heeft er een bijeenkomst plaatsgevonden, waarin de plannen van Gemeente Groningen om in 2023 op de Zernike Campus 401 tijdelijke wooneenheden voor huisvesting van studenten te realiseren, zijn besproken. Naar aanleiding van deze bijeenkomst hebben er aansluitend nog andere bijeenkomsten plaatsgevonden, zijn er één-op-één gesprekken gevoerd met enkele ondernemers en is er overleg geweest met de projectleider van de gemeente Groningen door een kerngroep (Annelies Wolters, Lars de Groot, Annet de Vree, Dirk Messchemaker, Tim Graafsma, Klaas Holtman).

In een notitie van gemeente Groningen wordt een update gegeven van de verschillende stappen die zijn genomen in relatie tot de plannen rondom tijdelijke huisvesting. De volledig notitie is terug te vinden via de button aan de rechterzijde van deze pagina.

NB. aanmelden voor de vervolg informatiesessie waarover wordt gesproken in de notitie kan via deze link.

Notitie tijdelijk huisvesting

Klik hier voor de volledige notitie.

Gerelateerde nieuwsberichten