Ondernemers op de fiets langs Ring Zuid

Op vrijdag 21 april 2023 werden ondernemers bijgepraat over de werkzaamheden aan de Zuidelijke Ringweg. Aan de hand van een maquette werden de verschillende werkzaamheden toegelicht door medewerkers van het Informatiecentrum Paviljoen Ring Zuid en ontstonden interessante gesprekken en nieuwe inzichten. Vervolgens stapten de aanwezigen op de fiets om zo van dichtbij te bekijken hoe de werkzaamheden vorderen. Het heerlijke weer zorgde voor een ontspannen sfeer. Dank aan de medewerkers van het informatiecentrum!

Wil je ook een keer meefietsen? WEST en de andere bedrijvenverenigingen organiseren op meerdere momenten in het jaar een fietstocht langs de Zuidelijke Ringweg. Deelname is kosteloos en aanmelden kan eenvoudig via de button aan de rechterzijde van deze pagina.

Fiets mee!

Gerelateerde nieuwsberichten