Ondernemers op de fiets langs Ring Zuid

Op vrijdag 21 april 2023 werden ondernemers bijgepraat over de werkzaamheden aan de Zuidelijke Ringweg. Aan de hand van een maquette werden de verschillende werkzaamheden toegelicht door medewerkers van het Informatiecentrum Paviljoen Ring Zuid en ontstonden interessante gesprekken en nieuwe inzichten. Vervolgens stapten de aanwezigen op de fiets om zo van dichtbij te bekijken hoe de werkzaamheden vorderen. Het heerlijke weer zorgde voor een ontspannen sfeer. Dank aan de medewerkers van het informatiecentrum!

Wil je ook een keer meefietsen? WEST en de andere bedrijvenverenigingen organiseren op meerdere momenten in het jaar een fietstocht langs de Zuidelijke Ringweg. Deelname is kosteloos en aanmelden kan eenvoudig via de button aan de rechterzijde van deze pagina.

Fiets mee!

Gerelateerde nieuwsberichten

nbg image787628693

6 juni 2024

Werkzaamheden asfalt Hoendiep

Op donderdagavond 20 juni 2024 wordt er om 19.00 uur gestart  met wegwerkzaamheden bij u…

rz6

24 mei 2024

Werkzaamheden Paterswoldseweg/ Corpus den Hoorn/ Stadspark

In de bijlage  de brieven betref werkzaamheden aan de Paterswoldseweg, Laan van de Vrede en…

fasetabel orz fase 3

23 april 2024

Ring Zuid werkzaamheden; Fase 3 Julianaplein extra rijrichting afgesloten

Fase 3 van Operatie Ring Zuid valt in de meivakantie en duurt anderhalve week: van…

ov

15 maart 2024

Snel en ontspannen vanaf P+R Haren met de bus naar je werk

Vanaf 29 maart kun je rechtstreeks vanaf P+R Haren met de bus naar Corpus den…