Gezocht: medewerker secretariaat WEST

Na ruim vijf jaar werkzaam te zijn geweest voor Bedrijvenvereniging WEST heeft Carina Doesburg besloten om te stoppen met haar werkzaamheden. Carina is verantwoordelijk voor het secretariaat en daarmee een belangrijk spil binnen de organisatie. Tijdens de ALV op 17 april nemen we in stijl afscheid van haar.

Met het aangekondigde vertrek van Carina is de zoektocht naar een nieuwe medewerker secretariaat gestart. Een afwisselende en veelzijdige job die in 4 tot 8 uur per week prima uitgevoerd kan worden door een ZZP’er, maar ook door een secretariaatsmedewerker werkzaam binnen jouw bedrijf die nog wat extra uren wil/kan maken.

Bekijk het gehele functieprofiel via de link aan de rechterzijde van deze pagina. Ben jij, of ken jij iemand die deze functie op het hart is geschreven, meld je dan snel bij de verenigingsmanager via email erwin@bedrijvenverenigingwest.nl of telefoon 06-39578268.

Functieprofiel medewerker secretariaat

Bekijk hier het uitgebreide functieprofiel van de functie van medewerker secretariaat.

Gerelateerde nieuwsberichten