Extra ALV op woensdag 12 juli

Bedrijvenvereniging WEST organiseert op woensdag 12 juli (12-14 uur) een extra ALV in verband met een statutenwijziging. Voor het aannemen van de voorgestelde statutenwijziging waren niet genoeg leden aanwezig op de reguliere ALV op woensdag 21 juni 2017. Daarom wordt deze extra ALV uitgeschreven, om de statutenwijziging officieel door te kunnen voeren. Er wordt voor een bescheiden lunch gezorgd.

Programma

  1. Opening
  2. Medelingen
  3. Statutenwijziging (download hier: 2017 06 21 voorstel statutenwijziging)
  4. Rondvraag
  5. Sluiting

Aanmelding

U kunt u aanmelden voor deze ALV door een mail te sturen aan het secretariaat (secretariaat@bedrijvenverenigingwest.nl).

Locatie:

Mercure Hotel Groningen MartiniPlaza aan de Expositielaan 6 te Groningen.

extra alv