De vernieuwing van Hoendiep

Er gebeurd een hoop op en rondom het Hoendiep. Daarover hebben wij u eerder al geinformeerd. Niet alleen heeft het Hoendiep recentelijk een aantal nieuwe tijdelijke bewoners verwelkomd, ook worden er ambitieuze plannen gesmeed voor de ontwikkeling van De Suikerzijde. Daarnaast staan er nog een aantal ingrijpende wegwerkzaamheden aan de zuidelijke ringweg op de agenda.
Deze en meer ontwikkelingen vragen de gezamenlijke inzet en aandacht van WEST, ondernemers en gemeente. Hoe kan iedereen een steentje bijdragen, zodat de bedrijven economisch goed kunnen blijven functioneren? En hoe kunnen we rekening houden met elkaar, en zorgen voor een nette en professionele uitstraling van het gebied?

WEST heeft het initiatief genomen om een document op te stellen, waarin u de laatste updates, uitdagingen en kansen die zich aandienen, kunt teruglezen. Voor ondernemers en alle andere geïnteresseerden rond Woonboulevard Groningen en bedrijventerrein Hoendiep.

U vindt dit document terug aan de rechterzijde van deze pagina.

Meer informatie

Klik hier voor het verslag ‘De vernieuwing van Hoendiep’

vernieuwing van hoendiep

Gerelateerde nieuwsberichten