Conceptvisie detailhandel en horeca ‘Ruimte voor retail’

Het stadsbestuur wil de komende jaren de positie van de binnenstad van Groningen versterken als de noordelijke ‘place to be’, en ook meer bezoekers uit de regio trekken. Daarvoor worden winkels en horeca meer geconcentreerd in een compact gebied, maar tegelijkertijd wordt de binnenstad groter met verschillende sfeergebieden met verschillende functies, zo valt in de conceptversie te lezen.

Op 1 juli heeft het College van B&W de conceptvisie ‘Ruimte voor retail’ vrijgegeven voor inspraak. Een vertegenwoordiging van de bedrijvenverenigingen, KHN en Hotelberaad hebben de conceptvisie in diverse online bijeenkomsten voorbereid.

Tot 12 augustus 2021 is er de mogelijkheid tot inspraak door een email te sturen aan: ruimtelijke.economie@groningen.nl, onder vermelding van: Inspraakreactie Ruimte voor Retail.

Ruimte voor Retail

De conceptvisie Ruimte voor Retail vindt u hier

Meer informatie over de inspraakmogelijkheid vindt u hier

De reactie van WEST op de conceptvisie Ruimte voor Retail vindt u hier

De reactie van GCC op de conceptvisie Ruimte voor Retail vindt u hier