Bijeenkomst gebiedsvisie Martini Trade Park 18 oktober

Ondernemers en pandeigenaren gevestigd op het Martini Trade Park zijn op 18 oktober van harte uitgenodigd voor een bijeenkomst over de gebiedsvisie aangaande het Martini Trade Park.

Datum:   donderdag 18 oktober 2018
Tijd:        15.00 – 17.00 uur
Plaats:    MyOffice, Leonard Springerlaan 35 (BG)

De bijeenkomst is en vervolg op de bijeenkomst van 16 juli j.l., waar de eerste resultaten van de gebiedsvisie zijn gepresenteerd aan een groep gebruikers en eigenaren. De presentatie en uitkomsten van die bijeenkomst vindt u hier.

We gaan nu een stap verder. De visie is een droombeeld waar we met verschillende projecten naar toe willen werken. We noemen dit gebiedsdeals. Deze gebiedsdeals zullen we toelichten en graag willen we met u kijken hoe we deze tot uitvoering brengen.

Wij stellen uw aanwezigheid zeer op prijs en horen graag of u aanwezig zult zijn. U kunt dat laten weten door een e-mail te sturen naar secretariaat@bedrijvenverenigingwest.nl