Uitnodiging Zomerborrel WEST 22 juni 2023

Met de zomer voor de deur nodigt WEST je graag uit voor een zomerborrel. Op donderdag 22 juni 2023 van 16.00 — 17.00 uur ben je van harte welkom tijdens onze Happy Hour op de New Energy Forum die plaatsvindt op het terrein van Entrance (Campus Groningen).

Leden, relaties, medewerkers en iedereen die WEST een warm hart toe draagt is van harte welkom om met ons de start van het zomerseizoen te vieren en stil te staan bij de successen die zijn behaald. Vanwege de catering en toegang tot het terrein is aanmelden via de button aan de rechterzijde gewenst. Na aanmelding ontvang je meer informatie over deze borrel.

Aanmelden

Klik hier om je direct aan te melden voor deze zomerborrel.

Gerelateerde nieuwsberichten

202403 Social Media

15 februari 2024

Terugblik: Workshop Social Media

Zo’n vijftig ondernemers en medewerkers namen maandagavond deel aan de gratis workshop social media. De…

esns23

9 januari 2024

Uitnodiging: ondernemersborrel ESNS 17 jan.

De gemeente Groningen, het Ondernemersfonds en ESNS nodigen je graag uit voor een ontvangst op…

img e9526

21 december 2023

WEST meets 2024

Op 19 december jl. heeft het bestuur van WEST het jaar afgesloten met een diner…

gastvrij inpakpapier stelladekker

21 december 2023

Gronings inpakplezier voor lokale ondernemers

De feestdagen naderen, en de drukte in de winkelstraten van Groningen neemt toe. Juist in…