Verslag Campus bijeenkomst 6 juni

Dinsdag 6 juni jl. waren ondernemers en andere geïnteresseerden gevestigd op de Campus Groningen bijeen. WEST organiseerde deze lunchbijeenkomst in Space Werkcafé om te spreken over ontwikkelingen rondom mobiliteit op de campus. Ook Campus Groningen en Groningen Bereikbaar schoven aan.

De Zernike Campus is een van de grootste campussen van Nederland. Er wordt gestudeerd, gewerkt, onderzoek gedaan en geïnnoveerd. Dagelijks komen er meer dan 70.000 mensen naar de campus. Dat brengt de nodige uitdagingen met zich mee op het gebied van mobiliteit. Hoe kan ervoor gezorgd worden dat iedereen een parkeerplek vindt? Hoe wordt het OV aantrekkelijker? Hoe maak je de campus tegelijkertijd autoluw én goed bereikbaar? Daarover werd gesproken tijdens de lunchbijeenkomst op de campus.

Het volledige verslag kun je downloaden aan de rechterzijde van deze pagina.

Verslag bijeenkomst 6 juni

Lees hier het hele verslag.

Gerelateerde nieuwsberichten

21 maart 2024

Toekomst bedrijventerreinen doe je samen

Van de Voorzitter De tijd dat we moet vechten om het belang van bedrijventerreinen en…

13 maart 2024

Gebiedsbijeenkomst Corpus den Hoorn 26mrt

Op Corpus den Hoorn wordt gewerkt aan toekomstbestendig ondernemen. Energie is daarbij een belangrijke factor….

whatsapp image 2024 01 19 at 11.01.33

19 januari 2024

UPDATE Bouwwerkzaamheden tijdelijke huisvesting gestart

De werkzaamheden aan de nieuwe short-stay studentenkamers (Proxima) op de Zernikecampus zijn gestart. De afgelopen…

vernieuwing van hoendiep

22 december 2023

De vernieuwing van Hoendiep

Er gebeurd een hoop op en rondom het Hoendiep. Daarover hebben wij u eerder al…