Verslag Campus bijeenkomst 6 juni

Dinsdag 6 juni jl. waren ondernemers en andere geïnteresseerden gevestigd op de Campus Groningen bijeen. WEST organiseerde deze lunchbijeenkomst in Space Werkcafé om te spreken over ontwikkelingen rondom mobiliteit op de campus. Ook Campus Groningen en Groningen Bereikbaar schoven aan.

De Zernike Campus is een van de grootste campussen van Nederland. Er wordt gestudeerd, gewerkt, onderzoek gedaan en geïnnoveerd. Dagelijks komen er meer dan 70.000 mensen naar de campus. Dat brengt de nodige uitdagingen met zich mee op het gebied van mobiliteit. Hoe kan ervoor gezorgd worden dat iedereen een parkeerplek vindt? Hoe wordt het OV aantrekkelijker? Hoe maak je de campus tegelijkertijd autoluw én goed bereikbaar? Daarover werd gesproken tijdens de lunchbijeenkomst op de campus.

Het volledige verslag kun je downloaden aan de rechterzijde van deze pagina.

Verslag bijeenkomst 6 juni

Lees hier het hele verslag.

Gerelateerde nieuwsberichten