Training Winkeldiefstalpreventie voor retail Groningen

In de week van 9 t/m 13 oktober vindt de Week van de Veiligheid plaats. De Groninger Ondernemers Academy organiseert deze week voor ondernemers, filiaalmanagers en medewerkers in de detailhandel de training Winkeldiefstalpreventie.

Diefstalpreventie begint bij het herkennen van verdachte situaties. Onder begeleiding van deskundige trainers van de organisatie “Andriessen Criminaliteitspreventie” leren we je op de juiste wijze te reageren als er sprake is van  winkeldiefstal. Aan de hand van praktijkvoorbeelden, videobeelden en oefeningen komen alle facetten van winkeldiefstal voorbij. Afhankelijk van de samenstelling van de groep is er ook aandacht voor diefstal bij zelfscan kassa’s. Een interactieve training waar je wat aan hebt.

De training is kosteloos bij te wonen en wordt je aangeboden door de bedrijvenverenigingen in Groningen en Veilig Ondernemend Groningen (voorheen BBOG). Aanmelden is noodzakelijk!

Aanmelden

Klik hier om je aan te melden.

logo (zonder label)@2x

Gerelateerde nieuwsberichten

kranenburg

7 juli 2023

Veiligheidsschouw Kranenburg

Losse stoeptegels, mogelijk illegale bewoning, niet of slecht afgesloten brievenbussen, gedumpt afval. Tijdens een inspectieronde…

ebf

7 juli 2023

Save the Date | EBF Conference 5&6 okt. 2023

EBF Conference, al sinds 2009 dé plek waar studenten en bedrijfsleven samenkomen om kennis en…

16 mei 2023

Terugblik ondernemersbijeenkomst Corpus den Hoorn 10 mei 2023

Corpus den Hoorn moet aantrekkelijk en groen woon- en werkgebied worden Corpus den Hoorn moet…

26 januari 2023

Veiligheidsschouw Hoendiep

Als collectief staan bedrijven sterk tegen overlast, vervuiling en misdaad. Daarom is WEST partner binnen…