Terugblik Veiligheidsschouw Hoendiep 5 sept.

Als collectief staan bedrijven sterk tegen overlast, vervuiling en misdaad. Daarom is WEST partner binnen Veilig Ondernemen Groningen (voorheen BBOG) en organiseert zij via hen collectieve surveillance en werken we samen met politie en hackers om (digitale) veiligheid te onderzoeken en te verbeteren. Of het nu gaat om het gevaar op plofkraken of inbraak op digitale systemen; een preventieve aanpak is noodzakelijk.

Regelmatig worden er vanuit Veilig Ondernemen Groningen ook veiligheidsschouwen georganiseerd en op 5 september jl. vond deze plaats op het Hoendiep en werd gekeken naar o.a.. de verlichting, zwerfafval, openstaande deuren en ramen en (brand) gevaarlijke situaties.

Schouw Hoendiep

Klik HIER voor een verslag van de veiligheidsschouw op het Hoendiep 5 september

img 8008

Gerelateerde nieuwsberichten