Terugblik Veiligheidsschouw Hoendiep 5 sept.

Als collectief staan bedrijven sterk tegen overlast, vervuiling en misdaad. Daarom is WEST partner binnen Veilig Ondernemen Groningen (voorheen BBOG) en organiseert zij via hen collectieve surveillance en werken we samen met politie en hackers om (digitale) veiligheid te onderzoeken en te verbeteren. Of het nu gaat om het gevaar op plofkraken of inbraak op digitale systemen; een preventieve aanpak is noodzakelijk.

Regelmatig worden er vanuit Veilig Ondernemen Groningen ook veiligheidsschouwen georganiseerd en op 5 september jl. vond deze plaats op het Hoendiep en werd gekeken naar o.a.. de verlichting, zwerfafval, openstaande deuren en ramen en (brand) gevaarlijke situaties.

Schouw Hoendiep

Klik HIER voor een verslag van de veiligheidsschouw op het Hoendiep 5 september

img 8008

Gerelateerde nieuwsberichten

whatsapp image 2023 11 15 at 16.00.47

15 november 2023

Terugblik: Training AED/ Reanimatie

Op maandag 7 november vond de training AED/ Reanimatie plaats. Deze training werd georganiseerd in…

whatsapp image 2023 10 25 at 10.25.07

1 november 2023

Terugblik training winkeldiefstal preventie

Op maandag 9 oktober vond er in het kader van de Week van de Veiligheid…

26 januari 2023

Veiligheidsschouw Hoendiep

Als collectief staan bedrijven sterk tegen overlast, vervuiling en misdaad. Daarom is WEST partner binnen…

12 oktober 2022

Schouw Martini Trade Park

Als collectief staan bedrijven sterk tegen overlast, vervuiling en misdaad. Daarom is WEST partner binnen…