Terugblik: Training AED/ Reanimatie

Op maandag 7 november vond de training AED/ Reanimatie plaats. Deze training werd georganiseerd in samenwerking met BHV Nederland en werd aangeboden door de Ondernemers Academy, een samenwerking van verschillende bedrijvenverenigingen. Een groep van 13 gemotiveerde ondernemers werd door een trainer van BHV Nederland onderwezen in het reanimeren en het bedienen van een AED. Eerst vond de theorie plaats, vervolgens werd het praktijk deel getraind. Alle deelnemers hebben de training succesvol afgerond en een certificaat ontvangen.

whatsapp image 2023 11 15 at 16.00.47

Gerelateerde nieuwsberichten

whatsapp image 2023 10 25 at 10.25.07

1 november 2023

Terugblik training winkeldiefstal preventie

Op maandag 9 oktober vond er in het kader van de Week van de Veiligheid…

img 8008

18 oktober 2023

Terugblik Veiligheidsschouw Hoendiep 5 sept.

Als collectief staan bedrijven sterk tegen overlast, vervuiling en misdaad. Daarom is WEST partner binnen…

26 januari 2023

Veiligheidsschouw Hoendiep

Als collectief staan bedrijven sterk tegen overlast, vervuiling en misdaad. Daarom is WEST partner binnen…

12 oktober 2022

Schouw Martini Trade Park

Als collectief staan bedrijven sterk tegen overlast, vervuiling en misdaad. Daarom is WEST partner binnen…