Stremming Winschoterdiep vanaf 20 november

Van 27 november tot aan de kerstdagen wordt nieuwe riolering aangelegd in de rijbaan van het Winschoterdiep, vanaf de zuidelijke brug over het Oude Winschoterdiep, langs het pand van Enexis, tot aan de bocht bij het terrein van Ziggo.
In verband met deze werkzaamheden is de weg Winschoterdiep tot aan de kerstdagen afgesloten voor al het verkeer, vanaf het parkeerterrein van Ziggo tot en met de zuidelijke brug over het Oude Winschoterdiep.

Let op: meer stremmingen in de omgeving
Vanaf 27 november tot aan de kerstdagen is de Meeuwerderbaan afgesloten voor doorgaand verkeer.
Tot 27 november is bovendien de Verlengde Lodewijkstraat ter hoogte van De Frontier tot aan de Esperantostraat dicht voor alle verkeer.

Omleidingen fietsers en auto’s
Fietsers naar en vanuit de Oosterpoort:
• Boumaboulevard – bruggetje Verlengde Meeuwerderweg – ‘gouden’ fietstunnel Meeuwerderweg en vice versa.
Auto’s naar en vanuit de Oosterpoort:
• Boumaboulevard – Europaweg – Griffeweg en vice versa.
Actuele informatie
Actuele informatie over deze en andere werkzaamheden vindt u op www.aanpakringzuid.nl. Voor vragen of klachten kunt u contact opnemen met het Loket Verkeer en Werkzaamheden, (050) 367 89 89 of loketverkeer.werkzaamheden@groningen.nl