Realisatie Innovatiecentrum Zernike

Realisatie Innovatiecentrum Zernike

Eind juni 2017 starten de bouwwerkzaamheden voor de realisatie van het Innovatiecentrum aan de Zernikelaan 8 (bij de Mudden) op Zernike Campus. Het Innovatiecentrum wordt gebouwd mede ten behoeve van aardappelzetmeelconcern Avebe. De overlast voor de omliggende bedrijven, kennisinstellingen en weggebruikers in de nabijheid van de bouwplaats zal naar verwachting beperkt blijven.

 

Actuele bouwwerkzaamheden

Het heiwerk voor het nieuwe gebouw start in week 26 (26 juni-2 juli) en is uiterlijk 31 augustus klaar. Er zal een pauze zijn gedurende de bouwvak (wk 31-33). Er bestaat een kans dat in week 31 nog enkele dagen doorgewerkt wordt.

De werktijden zijn gedurende het heiwerk van 07.00 uur tot 18.00 uur, vrijdagmiddag wordt er niet geheid. Na het heiwerk zijn de werktijden van 07.00 uur tot 17.00 uur.

M.b.t. het heien zal gebruik gemaakt worden van vibropalen.