Ondernemers WEST & Omapost bundelen positieve boodschap naar ondernemers

WEST slaat de handen ineen met het Groningse bedrijf OMAPOST. WEST heeft genoeg kaarten ingekocht voor alle aangesloten ondernemers om een persoonlijke kaart te versturen. Naar een collega-ondernemer, een medewerker, een klant of iemand uit het zakelijke netwerk die in deze tijd wel een opbeurende kaart verdient.

WEST ziet ondernemers en vindt dat ondernemers juist nu alle steun verdienen. Klaas Holtman van WEST: ‘Het is belangrijk om met elkaar in contact te blijven. WEST zet zich in voor het netwerk van ondernemer in Groningen-West. Alleen ga je sneller, samen kom je verder.’

De ondernemers van WEST hebben een link ontvangen om hun persoonlijke kaart te versturen. De één verstuurt zijn kaart naar een collega-ondernemer, een ander naar een klant en weer anderen sturen de kaart naar een zakenpartner die in deze tijd wel een opbeurende kaart verdient.

WEST heeft genoeg kaarten ingekocht voor alle aangesloten ondernemers om een persoonlijke kaart te versturen.

Verstuur hier je persoonlijke kaart

OMAPOST