Onderhoud Ring West (N370)

Dit voorjaar voert de Provincie Groningen asfaltonderhoud uit aan delen van de westelijke en oostelijke ringweg in Groningen. De werkzaamheden starten op zondag 28 april. Het doorgaand verkeer heeft op deze dag en op maandag 30 april de meeste overlast. Dan is Ring West in beide richtingen gestremd tussen de Edelsteenlaan en de Metaallaan. Het doorgaand verkeer wordt omgeleid via de overige ringwegen. Vanaf dinsdag 30 april t/m vrijdag 3 mei is de overlast voor het doorgaande verkeer beperkt: er is dan op Ring West in beide richtingen steeds één rijstrook beschikbaar. Lokaal verkeer heeft nog te maken met verkeershinder omdat er een aantal afslagen, op en afritten zijn afgesloten. Op de site van Groningen Bereikbaar zijn per situatie kaarten met omleidingsroutes te downloaden.