Nieuwe lid: WAARBORG Vastgoed

Welkom Waarborg Vastgoed bij bedrijvenvereniging WEST. Guido Halman neemt ons in deze nieuwsbrief namens Waarborg mee..

Welkom bij Waarborg Vastgoed, waar onze naam refereert aan de oersterke Groninger Borgen, de monumentale steenhuizen die de tand des tijds trotseerden en bescherming boden tegen weer en wind. Sinds 2002 zijn wij dé ervaren huisvester voor innovatieve bedrijven met een focus op Noordoost Nederland.

Vanuit ons bruisende kantoor in de Mediacentrale nemen wij de huisvesting van ongeveer 300 bedrijven voor onze rekening. Als beheerder biedt Waarborg Vastgoed een allesomvattende aanpak, waarbij we excelleren in investeren, huisvesten en faciliteren. Met een vastgoedportefeuille, bestaande uit meer dan 40 winkel-, kantoor- en bedrijfslocaties, streven we naar duurzaamheid en maatschappelijk verantwoord ondernemen.

Ons jonge en creatieve team staat klaar om onze objecten zorgvuldig te beheren en onze bewoners optimaal te faciliteren. Bij Waarborg luisteren we aandachtig naar de huisvestingswensen van onze klanten en vertalen deze naar een optimale en indien gewenst flexibele huisvesting. Wij lopen voorop, weten te verrassen en streven naar een betere wereld, in lijn met onze duurzaamheids- en maatschappelijke doelstellingen.

Wil je meer weten over ons nieuwe lid?

Waarborg Vastgoed

schermafbeelding 2024 02 16 om 08.51.26 (2)

Gerelateerde nieuwsberichten

west behind the scenes header v3 03

12 april 2024

Algemene Ledenvergadering WEST

Op 16 april 2024 organiseert WEST haar Algemene Ledenvergadering en staat de ontmoeting met wethouder…

21 maart 2024

Toekomst bedrijventerreinen doe je samen

Van de Voorzitter De tijd dat we moet vechten om het belang van bedrijventerreinen en…

23 januari 2024

Bijeenkomst Talent behoud in de regio

Begin maart organiseert WEST in samenwerking met onder andere de Zernike Campus een informatie en…

9 januari 2024

Van de voorzitter: all the best voor 2024

Mooi begin van 2024 IICH laat zien hoe vernieuwend Groningen kan zijn Na het kerstreces…