Nieuwe lid: WAARBORG Vastgoed

Welkom Waarborg Vastgoed bij bedrijvenvereniging WEST. Guido Halman neemt ons in deze nieuwsbrief namens Waarborg mee..

Welkom bij Waarborg Vastgoed, waar onze naam refereert aan de oersterke Groninger Borgen, de monumentale steenhuizen die de tand des tijds trotseerden en bescherming boden tegen weer en wind. Sinds 2002 zijn wij dé ervaren huisvester voor innovatieve bedrijven met een focus op Noordoost Nederland.

Vanuit ons bruisende kantoor in de Mediacentrale nemen wij de huisvesting van ongeveer 300 bedrijven voor onze rekening. Als beheerder biedt Waarborg Vastgoed een allesomvattende aanpak, waarbij we excelleren in investeren, huisvesten en faciliteren. Met een vastgoedportefeuille, bestaande uit meer dan 40 winkel-, kantoor- en bedrijfslocaties, streven we naar duurzaamheid en maatschappelijk verantwoord ondernemen.

Ons jonge en creatieve team staat klaar om onze objecten zorgvuldig te beheren en onze bewoners optimaal te faciliteren. Bij Waarborg luisteren we aandachtig naar de huisvestingswensen van onze klanten en vertalen deze naar een optimale en indien gewenst flexibele huisvesting. Wij lopen voorop, weten te verrassen en streven naar een betere wereld, in lijn met onze duurzaamheids- en maatschappelijke doelstellingen.

Wil je meer weten over ons nieuwe lid?

Waarborg Vastgoed

schermafbeelding 2024 02 16 om 08.51.26 (2)

Gerelateerde nieuwsberichten

whatsapp image 2024 06 25 at 08.11.27

12 juli 2024

Terugblik Bijeenkomst Hoendiep

Op maandagavond 24 juni jl.zijn 30 ondernemers bijeen gekomen voor een informatieve en gezellige BBQ…

2 mei 2024

Van de voorzitter

Groningen maakt zich op voor een actieve zomer, doe je mee? Het Groninger Museum was…

west behind the scenes header v3 03

12 april 2024

Algemene Ledenvergadering WEST

Op 16 april 2024 organiseerde WEST haar Algemene Ledenvergadering en stond de ontmoeting met wethouder…

21 maart 2024

Toekomst bedrijventerreinen doe je samen

Van de Voorzitter De tijd dat we moet vechten om het belang van bedrijventerreinen en…