Meet your future talent!

Groningen is dé plek waar de toekomst wordt vormgegeven. Natuurlijk als vooraanstaande studenten- en kennisstad, maar ook op het gebied van werk. Doordat onderwijs en bedrijfsleven hier veel samenwerken leidt dit tot veelbelovende innovaties, cross-overs en groei. Niet voor niets werd deze week bekend dat in Groningen de werkgelegenheid spectaculair groeit en hiermee zelfs landelijk koploper is.

Graag laten wij als gemeente Groningen studieverenigingen (HBO/WO) en bedrijfsleven met elkaar kennismaken tijdens ‘Meet your Future’. Tijdens dit kennismakingsevent leren bedrijven het talent van de toekomst kennen en studenten hun potentiële werkgevers. Want Groningen is inmiddels niet alleen een studentenstad, maar ook een werkstad. Met duizenden futureproof banen!

Doel: de toekomst, en die van elkaar, verder vormgeven. Want die begint in Groningen!

Meet your future! vindt plaats op donderdagmiddag 17 mei in DOT Groningen.

Meer weten? Klik hier en meld je aan.