Maak ook in 2022 gebruik van de gratis Cyber Security Scans

Cybercrime is voor veel mkb’ers een toenemend probleem. Ransomware, phishing, identiteitsfraude en oplichting zijn vormen van cybercrime die veel schade kunnen veroorzaken. Bijna de helft van alle digitale aanvallen zijn gericht op mkb’ers blijkt uit internationaal onderzoek van Cisco en Cybersecurity Ventures. Dit leidt tot financiële schade, imagoschade en tijdsverlies. Bovendien gaat een groot deel van de mkb’ers failliet binnen 6 maanden na een digitale aanval.

Om deze reden heeft de BBOG (Bedrijfsbeveiliging Omgeving Groningen) zich ten doel gesteld om ook aandacht te besteden aan de digitale beveiliging bij bedrijven. Er is een samenwerking opgestart met Cybersecurity Centrum Noord-Nederland om kennis te delen en om bedrijven individuele digitale scans aan te bieden.

Digitale security scan

De scan bestaat uit een technisch en organisatorisch deel en is mede ontwikkeld door HBO en MBO instellingen. De scan wordt uitgevoerd door een security professional, die hierin wordt ondersteund door een team van HBO- en MBO-studenten van Hanzehogeschool en Noorderpoort. De security professional is het eerste aanspreekpunt voor de ondernemer en is verantwoordelijk voor de kwaliteit van de scan.

 

Aanmelden gratis security scan

De scan wordt in het jaar 2022 gratis aangeboden aan 100 ondernemers in gemeente Groningen.

Je kunt je aanmelden per email bij het secretariaat van WEST:

secretariaat@bedrijvenverenigingwest.nl

Gerelateerde nieuwsberichten

actie hoendiep

18 april 2024

Terugblik: Opruimactie Hoendiep

Ondernemers en jonge asielzoekers ruimen zwerfafval op bij Hoendiep. Met vuilniszak en grijper in de…

whatsapp image 2023 11 15 at 16.00.47

15 november 2023

Terugblik: Training AED/ Reanimatie

Op maandag 7 november vond de training AED/ Reanimatie plaats. Deze training werd georganiseerd in…

whatsapp image 2023 10 25 at 10.25.07

1 november 2023

Terugblik training winkeldiefstal preventie

Op maandag 9 oktober vond er in het kader van de Week van de Veiligheid…

img 8008

18 oktober 2023

Terugblik Veiligheidsschouw Hoendiep 5 sept.

Als collectief staan bedrijven sterk tegen overlast, vervuiling en misdaad. Daarom is WEST partner binnen…