Lunchbijeenkomst ondernemers/vastgoed Corpus den Hoorn – 5 juli

Als vervolg op de gepresenteerde gebiedsvisie en reactie van WEST hierop, willen we graag komen tot een concreet werkplan voor Corpus den Hoorn. Daarom organiseert WEST in samenwerking met het team van vector-i en Donkergroen graag een vervolg lunchbijeenkomst op woensdag 5 juli as.

Zij zullen namens WEST ondernemers en diens ideeën verbinden en zo komen tot uitvoerbare plannen ten gunste van (inwoners van) bedrijventerrein Corpus Den Hoorn.

De ontwerpers ontmoeten u graag om uw ideeën, ervaringen en observaties op te halen. Zij zullen geen plannen presenteren, maar het gesprek activeren aan de hand van overzichten, weergave en kenmerken van het onderzoeksgebied dat in de bijlage is weergegeven.

DATUM & TIJDSTIP:       5 juli 2023 | 12.00 – 14.00 uur
LOCATIE:                           Flonk Hotel Groningen Zuid, Laan Corpus de Hoorn 300
AANMELDEN:                  https://forms.gle/YUM1JC3GTR35aTbg8

Voor de volledige uitnodiging evenals de reactie van WEST op de concept gebiedsvisie verwijzen wij u graag naar de bijlage aan de rechterzijde van deze pagina en de link die hierin te vinden is.

Meer informatie en aanmelden

Klik hier voor de uitnodiging van deze lunchbijeenkomst.

Aanmelden kan eenvoudig via het aanmeldformulier

 

Gerelateerde nieuwsberichten