Lunchbijeenkomst ondernemers Campus Groningen – 6 juni

In november 2022 organiseerde WEST een informatieve bijeenkomst, waarin ondernemers zijn bijgepraat over de voorgenomen plannen rondom de tijdelijke huisvesting op Campus Groningen.
Ondertussen groeit en ontwikkelt Campus Groningen, waarbij nieuwe bewoners zorgen voor meer reuring en verbindingen.

WEST en Campus Groningen nodigen ondernemers uit voor een (lunch)bijeenkomst op dinsdag 6 juni 2023 van 12.00 – 14.00 uur. Deze bijeenkomst zal plaatsvinden in Space Werkcafé, wat is gevestigd op de 3e verdieping in het Innovatiecentrum Chemie & Engineering, Blauwborgje 31 te Groningen.

Tijdens deze lunchbijeenkomst zullen Campus Groningen en Groningen Bereikbaar een update geven over de ontwikkelingen rondom mobiliteit. Daarnaast wordt er hard gewerkt aan de (realisatie van de) visie Campus Groningen. Tenslotte zal Campus Groningen informatie delen over activiteiten, zoals de onlangs gelanceerde promotiecampagne en de Campusrun 2023.

Geïnteresseerde ondernemers kunnen zich aanmelden via de button aan de rechterzijde.

Aanmelden

U kunt zich HIER aanmelden.

Gerelateerde nieuwsberichten