Langdurige stremming entree Zernike Campus

Langdurige stremming entree Zernike Campus en op- en afrit ringweg zijde Zernike
In verband met de upgrade van de Zernikelaan is de entree van de Campus tot en met het viaduct van maandag 15 juli 7:00 uur tot en met zondag 25 augustus 16:00 uur afgesloten voor autoverkeer. Ook de op- en afrit van de ringweg aan de kant van Zernike zijn deze gehele periode afgesloten.

Omleiding via Reitdiep
Het verkeer wordt omgeleid via de eerstvolgende afrit van de ringweg en Reitdiep. Ook het openbaar vervoer wordt omgeleid via Reitdiep naar Zernike Noord. Fietsers hebben gewoon doorgang over de fietspaden. De op- en afrit aan de kant van Paddepoel van de ringweg zijn open voor het wegverkeer.

Bezoekers Yardenhuis hebben doorgang
Verkeer richting het Yarden crematorium of uitvaartcentrum Yardenhuis heeft uitsluitend doorgang via de afrit van de ringweg aan de kant van Zernike en de Crematoriumlaan. Ook het bouwverkeer maakt gebruik van de afrit van de ringweg.