Inschrijving Ondernemersprijs Hoogkerk geopend!

Ook dit jaar organiseren De Westerkrant & Pixelsz online vormgeving weer de Ondernemersprijs Hoogkerk, in samenwerking met de SuikerUnie en Bedrijvenvereniging WEST.

Na het succes van vorig jaar worden er met een iets gewijzigde formule de komende periode deelnemers geworven. Anders dan andere jaren is een 1e ronde. Deze is nu opgedeeld in twee categorieën, namelijk de ‘Winkels’ en de ‘Overige Ondernemers’. Ondernemers met de meeste stemmen uit beide categorieën winnen dan ook een publieksprijs. De tien ondernemers met de meeste stemmen gaan door naar de 2e ronde. Hierin zal, net als vorig jaar, de grote winnaar bepaald worden aan de hand van vier onderdelen. Online zichtbaarheid, offline zichtbaarheid, een mystery guest en het aantal (gewogen) stemmen.

Op vrijdag 9 juni is de grote prijsuitreiking, aansluitend op de jaarmarkt die georganiseerd wordt door Kwaliteit uit Hoogkerk. Deelname aan de prijs kost €50,-.

Voor meer info en inschrijving, klik hier.