Geslaagd netwerkevent met The Grone

Hoe goed ken jij Groningen eigenlijk? Ken jij de inspirerende verhalen en legendes en wat zou je nog willen weten over onze mooie provincie? Leden van WEST en ZO werden uitgenodigd om dit te ontdekken met The Grone, een prachtig vormgegeven comfortabele touringcar waarbij de echte, fysieke wereld en multimedia zorgen voor een gecombineerde en overweldigende ervaring.

Een volle Grone vertrok vrijdag 31 januari met bijna 50 leden van WEST en ZO vanuit Groningen de provincie in. Als eerste werd Borg Verhildersum in Leens aangedaan voor een kleine wandeling en koffie. Daarna trok de bus langs een mooie route verder naar ’t Zielhoes in Noordpolderzijl om even uit te waaien op de dijk (zie foto). Seaports tenslotte verzorgde onder het genot van een hapje en een drankje een presentatie over de ontwikkelingen van de Eemshaven, waarna The Grone weer naar de stad terugkeerde. WEST en ZO kijken terug op een geslaagd netwerkevent! Meer weten of ook eens op pad met The Grone? Kijk op www.thegrone.com