Gebiedsbijeenkomst Martini Trade Park 28 juni

Na een eerste digitale gebiedsbijeenkomst in februari van dit jaar, nodigt WEST u opnieuw uit voor een informatiebijeenkomst, waarin we u bijpraten over de ontwikkelingen die spelen op het Martini Trade Park. Tegelijkertijd maken we van dit moment gebruik om stil te staan bij de oplevering van de Parkly zitelementen, de informatiezuil en de bestickering van het oude parkeerhuisje. Bent u er bij op dinsdag 28 juni 2022 om 15:30?

Namens de initiatiefnemers wordt u ontvangen door de gebiedsmanager namens de gemeente Groningen, Erik Hamhuis, Willem de Kok als directeur van MartiniPlaza en Klaas Holtman namens WEST. Zij nemen u mee in de algemene ontwikkelingen in en rondom parkeer- en energieonderzoek en de (bouw)ontwikkelingen rondom de Ringweg. Ook staan we stil bij hoe u als ondernemer betrokken kunt worden bij de verschillende ontwikkelingen in het gebied.

Programma en aanmelden

PROGRAMMA

15:30 uur: Verzamelen bij de Parkly Zitelementen
(voorzijde parkeerterrein MartiniPlaza)

15:40 uur: Welkom en korte toelichting

16:10 uur: Ontwikkelingen in het gebied
(locatie MyOffice)

16:40 uur: nadere kennismaking tijdens een borrel

Vanwege de catering zien wij uw aanmelding graag tegemoet middels onderstaande link:

AANMELDEN