Gebiedsbijeenkomst Hoendiep 22 november

Graag nodigt WEST je uit voor een bijeenkomst met andere ondernemers die gevestigd zijn op het Hoendiep. We zijn te gast bij Sportschool Balili (lid WEST), waar eigenaar Grigor Tovmasyan je welkom zal heten en je meeneemt in zijn ervaringen als ondernemer.

Daarnaast zal Joop Kruit (Kruit & Kramer) ons meenemen in de (visie)ontwikkeling van de Woonboulevard en praten we graag met je door over onderwerpen als Schoon, Heel en Veilig, groenvoorziening, bereikbaarheid, energie en de ontwikkelingen op de Suikerzijde.

Uiteraard horen we ook graag wat er bij jou / jouw bedrijf speelt en kun je onderwerpen inbrengen die van belang zijn voor het gebied.

Meer informatie en aanmelden

Wanneer: 22 november, aanvang 16:00 uur

Waar: Sportschool Balili, Hoendiep 97F, Groningen

Je kunt je hier aanmelden voor de bijeenkomst