Ga jij mee op de fiets langs de Ring?

In oktober vorig jaar heeft een aantal leden van WEST kunnen zien hoe de ombouw van de Ring vordert. Ook dit jaar staan een aantal tours gepland. Na een bezoek aan de maquette stap je onder begeleiding van een gids op de fiets en wordt je onderweg bij een aantal uitkijkpunten bijgepraat over het verloop van de werkzaamheden,. Een bijzonder informatieve fietstour met een kijkje achter de schermen.

Programma:

14:45 uur:   Inloop

15:00 uur:   Start programma met o.a. toelichting o.b.v. maquette, presentatie en veiligheidsinstructie

15:45 uur:   Fietsen naar uitkijkpunten

17:15 uur:   Koffie & thee

17:30 uur:   Einde

Lijkt je het leuk een keer mee te fietsen? Je kunt je alvast aanmelden

Data Fietstochten langs de Ring

  • 21 april 2023
  • 23 juni 2023
  • 29 september 2023

 

Je kunt je hier aanmelden

Gerelateerde nieuwsberichten