Derk den Boer over het LAB Kloppend Hart Paddepoel

Woon je al langere tijd in Paddepoel, dan ken je ‘m misschien wel: Derk den Boer. Derk is al jaren betrokken bewoner van de wijk en deelnemer van het LAB Kloppend Hart Paddepoel. De Gemeente en MWPO gingen met hem in gesprek over de kracht én de uitdagingen van het LAB. Hij vertelt je over het ontstaan van de co-creatie, de belangrijke rol die bewoners hierin hebben en de huidige stand van zaken. En hij doet een belangrijke oproep: “Laten we er nu met elkaar een fantastisch gebied van maken”.

Zeg het voort!
Heb je mensen in je omgeving voor wie dit nieuwsbericht ook interessant is? Stuur dit bericht dan gerust door. Wil je op de hoogte blijven van berichten van de Gemeente en Paddepoel? Via centrumpaddepoel@groningen.nl kunnen zij zich ook aanmelden voor het ontvangen van updates. Je kunt natuurlijk ook een kijkje nemen op de website via www.gemeente.groningen.nl/paddepoel.

paddepoel

Gerelateerde nieuwsberichten