De elektrische cargobike, een goed alternatief!

Door de lockdown hebben veel bedrijven over moeten stappen op andere manieren van bedrijfsvoering. Bijvoorbeeld het online aanbieden van producten en het aan huis bezorgen. Een elektrische cargobike kan daarbij wellicht uitkomst bieden en is een goed alternatief voor de auto of bestelbus.

De gezamenlijke bedrijvenverenigingen in Groningen bieden nu samen met Groningen Bereikbaar ondernemers in Groningen aan om twee weken – geheel gratis – de elektrische cargobike uit te proberen. Zo kun je zelf ervaren of dit werkt voor jouw bedrijf.

 

Reserveer nu gratis de cargobike

Via Groningen Bereikbaar kun je twee weken gratis gebruik maken van een elektrische cargobike. Kijk voor meer informatie of het reserveren van een cargobike op www.groningenbereikbaar.nl/cargobike.

Gerelateerde nieuwsberichten